Göcek

Yat Kiralama, Göcek Fethiye'ye bağlı Göcek 1980'lere kadar küçük bir köyken günümüzde Türkiye'nin en önemli yatçılık ve turizm merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Dağlar, orman ve denizin birbiriyle harman olduğu, eşsiz doğası ile her ziyaretçiyi büyüleyen Göcekk, Akdeniz tutkunlarının gözünde ayrı bir yere sahiptir. Göcek mavi turların da önemli duraklarından ve başlangıç noktalarından birisidir. Tatil için Göcek'i tercih etmenin en büyük avantajlarından birisi Dalaman Uluslararası Havalimanı'na çok yakın mesafede bulunmasıdır.

Beldede kordon boyunda yürüyüş yapabileceğiniz, restoranlarda taze deniz mahsullerinden tüketebileceğiniz gibi, tekne turlarına katılarak Göcek çevresindeki koy ve adaları keşfetme şansına da sahip olabilirsiniz. Günübirlik tekne turlarında çeşitli koylarda yüzme molaları da verilmektedir.

Antik Likya uygarlığının mirasçısı olan Göcek, ılıman iklimi ile yılın büyük bölümünde yüzmeye ve su sporlarına uygundur. Ölüdeniz, Sarıgerme, Dalyan gibi Muğla ili içerisindeki başka önemli noktalar Göcek'ten yalnızca yarım saat ya da 45 dakika gibi sürelerle ulaşılabilecek mesafelerdedir. Bu da Göcek'i konaklama için uygun bir seçenek haline getirir. Beldede her tipte konaklama tesisleri mevcuttur. Önemli bir denizcilik merkezi olan Göcek'te 19 Mayıs ve 10 Kasım haftalarında yelken yarışları düzenlenir.

Göcek Yat Kiralama

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres