Bodrum

Türkiye'nin efsanevi tatil bölgesi Bodrum beyaz badanalı evleri, kalesi, geceleri uyumayan sokakları, plajları ile her ziyaretçinin gönlünde taht kurar. Kendine has bir ruhu olan Bodrum yazları ayrı, kışın ayrı güzeldir. Turistik tesisler, oteller ve barlar ile doğru şehir merkezinin hemen arkasında yerel halkın ve büyük şehirlerden göçüp burada daha sakin bir hayatı tercih etmiş şehir sakinlerinin günlük yaşantısı kendi halinde devam eder.

Şehir ve yarımadadaki kendisine bağlı diğer yerleşimler son yıllarda hızla gelişmeye devam etmektedir. Bodrum artık ciddi iş imkanlarının, alışveriş merkezlerinin bulunduğu bir yer haline gelmiştir. Buna rağmen çevrede bakir ve doğal güzelliğe sahip yerler de korunmaktadır.

Bodrum kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Bunun yanı sıra, Zeki Müren Sanat Müzesi, Bitez Plajı, Bodrum Barlar Sokağı'nda eğlence, tekne kiralayarak ya da tekne turları ile çevredeki koy ve adaları gezmek, aşçılık kursları, scuba diving kursları, Turgutreis, Gümüşlük, Torba, Yalıkavak, Göltürkbükü, Ortakent, Bitez gibi çevredeki diğer yerleşimleri gezmek Bodrum'da görülecek yerler ve yapılacak şeylerden yalnızca bazılarıdır. Her bütçeye uygun konaklama, yeme içme ve eğlence seçenekleri bulunan Bodrum'da ziyaretçileri tatmin edecek herşey vardır. 

Bodrum yat kiralama

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres