Tekne Kiralama

Hem doğa ile iç içe olmak hem de konfordan taviz vermemek istiyorsanız bunu gerçekleştirmenin çok keyifli bir yolu var. Yılın büyük bölümünde iklimimn el verdiği Türkiye'nin eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz sahillerinde tekne kiralama yolu ile keyifli bir deniz tatili gerçekleştirebilir, lüks otel konforunda, sakin, huzurlu ve doğa ile iç içe günler geçirebilirsiniz.

Mahremiyet ve sakinlik tercih eden, kalabalıkları sevmeyen gruplar için tekne tatili çok uygun bir tatil şeklidir. Deneyimli, kalifiye kaptan ve mürettebat sizlere hizmet ederken tatilin tadını çıkartabilir, grubunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre çok farklı tiplerdeki teknelerdan kiralayarak bakir koylar ve adalar arasında dolaşabilirsiniz. Tatil süresince çeşitli su sporlarını yapmak, balık tutmak, kristal berraklığındaki sularda yüzmek mümkün. Dilediğiniz zaman köşenize çekilip sakince kitap okuyabilir, kamarada ya da güvertede yıldızların altında uyuyabilir, dinlenebilirsiniz.

Tekne kiralama size tatiliniz süresince yemek hazırlamak gibi ayrıntılarla uğraşmayıp sadece keşfedeceğiniz yeni yerlere odaklanma şansı da sunar. Mürettebat yemeklerinizi hazırlayıp belirlenen saatlerde size servis eder. Size düşen ise sadece keyif sürmek ve denizde olduğunuzu akıldan çıkartmadan bazı küçük kurallara uymak.

Denizde koşullar her an değişebilir, bu yüzden kaptanınızın bazen hava koşullarına göre rotada ufak değişiklikler yapabileceğini göz önünde bulundurmalı, yağmur ya da fırtına gibi koşullarda giyebileceğiniz bir iki yedek kıyafet getirmeli, denizde kaynakların kısıtlı olduğunu kabul ederek su tüketiminizi buna göre yapmalısınız.

Mürettebatlı tekne kiralama ve tekne tatili olanağının yanı sıra çeşitli özel etkinlikleriniz için de tekne kiralayabilirsiniz. Dilerseniz mürettebatsız olarak kiralama da yapılır. Siz ve beraberinizdekilerin en rahat edeceği, en uygun tekneyi seçtiğiniz ve bazı ufak ayrıntılara dikkat ettiğiniz sürece denizde olmanın müthiş hazzını doya doya yaşayabilirsiniz. tekne kiralama

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres