Satılık Yatlar

Sahil yerleşimlerinde yaşayan deniz tutkunları için yatlar adeta ikinci ev gibidir. Hem konforlu ve keyifli bir ulaşım aracı hem de tatil günlerini değerlendirmek için önemli bir alan olan yatlar bunu bir yaşam biçimi olarak benimsemiş kişiler tarafından dört mevsimde de kullanılabilir. Marina sayısının hızla arttığı ülkemizde satılık yat piyasası oldukça canlıdır. Piyasada motoryat, yelkenli fiber yat, gulet gibi çok çeşitli model ve markada ikinci el yatlar bulunabilmektedir. İkinci el yat piyasası Türkiye'de her geçen gün daha fazla büyümektedir.

Bu canlı piyasada biz de siz değerli deniz tutkunlarına motoryat, katamaran, lüks yatlar, mega yatlar, bareyacht, trawler ve başka pek çok model ve markayı içeren geniş bir portföy sunuyoruz. Tam ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde ve kapasitede bir yat almanız için sizlere danışmanlık hizmeti veriyor, seçtiğiniz yatın satış sonrasında ortaya çıkabilecek herhangi bir tamir ve bakım masrafı varsa bunu önceden bildiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası eksiksiz ve dürüst bir hizmet vererek ülkemiz denizciliğinin gelişmesini her zaman ön planda tutuyoruz.

Özellikle son yıllarda makul imalat, bakım ve onarım ve kışlama maliyetleri nedeniyle yurtdışından yat meraklıları ülkemiz yat piyasasına yoğun ilgi göstermeye başlamıştır. Ülkemizde yat imalat, bakım ve satış sektörünün, denizcilik ile ilgili hobilerin böyle bir gelişme göstermesi biz sektör temsilcilerini de mutlu etmektedir. Yerli ve yabancılar için Türkiye şu anda imalat, bakım, kışlama, satılık yat piyasası, kiralama, yat turu tatili ve deniz severlere sunulan olanaklar olarak en uygun yatçılık destinasyonlarından birisi durumundadır.

Yatınız sizin için ikinci bir ev gibi olacak, üzerinde uzun saatler hatta günler geçirilecek. Dolayısıyla beğenilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun yatı seçmek çok önemli. Bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız. 

not found in this category
  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres