Satılık Gulet

Türkiye'nin Ege ve Akdeniz sahillerinin özgün teknesi guletler özellikle mavi tur adı verilen yolculuklarda kullanılmalarıyla ünlenmiştir. Yerli ve yabancı pek çok turist gulet yatlarda hayatlarının en güzel tatillerini geçirirken eşsiz Ege ve Akdeniz koylarını ve adalarını keşfetmeye devam etmektedir. Marina sayısının hızla arttığı ve denizciliğin geliştiği ülkemizde satılık gulet piyasası oldukça canlıdır. Piyasada çok çeşitli model ve markada sıfır ve ikinci el guletler bulunabilmektedir. Gulet piyasası Türkiye'de her geçen gün daha fazla büyümektedir. Bodrum, Marmaris, Göcek ve çevreleri gulet imalatı ve satışının başlıca merkezleridir.

Bu canlı piyasada biz de siz değerli deniz tutkunlarına pek çok model ve markayı içeren geniş bir portföy sunuyoruz. Tam ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde ve kapasitede bir gulet almanız için sizlere danışmanlık hizmeti veriyor, seçtiğiniz guletin satış sonrasında ortaya çıkabilecek herhangi bir tamir ve bakım masrafı varsa bunu önceden bildiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası eksiksiz ve dürüst bir hizmet vererek ülkemiz denizciliğinin gelişmesini her zaman ön planda tutuyoruz.

Özellikle son yıllarda makul imalat, bakım ve onarım ve kışlama maliyetleri nedeniyle yurtdışından gulet meraklıları ülkemiz tekne piyasasına yoğun ilgi göstermeye başlamıştır. Guletler de bu piyasanın en gözde öğelerindendir. Ülkemizde gulet imalat, bakım ve satışının gelişme göstermesi biz sektör temsilcilerini de mutlu etmektedir. Yerli ve yabancılar için Türkiye şu anda imalat, bakım, kışlama, satılık gulet piyasası, kiralama, mavi turlar ve deniz severlere sunulan olanaklar olarak en uygun yatçılık destinasyonlarından birisi durumundadır.

Guletiniz sizin için ikinci bir ev gibi olacak, üzerinde uzun saatler hatta günler geçirilecek. Dolayısıyla beğenilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun guleti seçmek çok önemli. Bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız. 

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres