Özel Yat Kiralama

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte, sadece size özel, üstelik de cennet koylar arasında dolaşan yüzer bir otelde tatil yapmak; ulaşılmaz bir hayal değil. Yaz, sonbahar ve ilkbahar mevsimleri boyunca Türkiye'nin eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz sahillerinde özel yat kiralama yolu ile keyifli bir deniz tatili gerçekleştirebilir, sakin, koşturmasız, huzur dolu ve doğa ile iç içe günler geçirebilirsiniz.

Grubunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre çok farklı tiplerdeki yatlardan kiralayabilir, bakir koylar ve adalar arasında dolaşabilir, işinin ehli kaptan ve mürettebat sizlere hizmet ederken tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Hareketli gece hayatını sevmeyen, kalabalık tatil köylerinden hoşlanmayan gruplar için mavi tur çok uygun bir tatil şeklidir. Tur boyunca çeşitli su sporlarını yapmak, balık tutmak, kristal berraklığındaki sularda yüzmek mümkündür. Dilediğiniz zaman kamarada ya da güvertede yıldızların altında uyuyabilir, dinlenebilir, isterseniz köşenize çekilip sakince kitap okuyabilirsiniz.

Özel yat kiralama size tatiliniz süresince yemek hazırlamak gibi ayrıntılarla uğraşmayıp sadece gezdiğiniz yerlere odaklanma şansı da sunmaktadır. Mürettebat yemeklerinizi hazırlayıp belirlenen saatlerde size sunar. Size düşen sadece keyif sürmek ve denizde olduğunuzu akıldan çıkartmadan bazı küçük kurallara uymak. Denizde koşullar her an değişebilmektedir, bu yüzden kaptanınızın bazen hava koşullarına göre rotada ufak değişiklikler yapabileceğini hesaba katmalı, yağmur ya da fırtına gibi koşullarda giyebileceğiniz bir iki yedek kıyafet getirmeli, denizde kaynakların kısıtlı olduğunu kabul ederek su tüketiminizi buna göre yapmalısınız.

Mürettebatlı özel yat kiralama ve mavi tur imkanının yanı sıra çeşitli etkinlikleriniz için de yat kiralayabilirsiniz. Dilerseniz mürettebatsız olarak kiralama da yapılmaktadır. Siz ve beraberinizdekilerin en rahat edeceği, en uygun yatı seçtiğiniz ve bazı ufak ayrıntılara dikkat ettiğiniz sürece denizde olmanın müthiş hazzını doya doya yaşayabilirsiniz.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres