Motor Yat Kiralama

Konfor, sakinlik ve doğal güzellikleri birarada yaşamak istiyorsanız böyle bir tatili gerçekleştirmek hiç de zor değil. Yılın neredeyse sekiz ayı boyunca Türkiye'nin eşsiz güzellikteki Ege ve Akdeniz sahillerinde motor yat kiralama yolu ile keyifli bir deniz tatili gerçekleştirebilir, lüks otel konforunda, sakin, huzurlu ve doğa ile iç içe günler geçirebilirsiniz.

Kalabalık tatil yerlerini ve gece yaşamını sevmeyen gruplar için tekne tatili çok uygun bir tatil şeklidir. Deneyimli, kalifiye kaptan ve mürettebat sizlere hizmet ederken tatilin tadını çıkartabilir, grubunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre çok farklı tiplerdeki yatlardan kiralayarak bakir koylar ve adalar arasında dolaşabilirsiniz. Tatil süresince çeşitli su sporlarını yapmak, balık tutmak, kristal berraklığındaki sularda yüzmek mümkün. Dilediğiniz zaman kamarada ya da güvertede yıldızların altında uyuyabilir, dinlenebilir, isterseniz köşenize çekilip sakince kitap okuyabilirsiniz.

Motor yat kiralama size tatiliniz süresince yemek hazırlamak gibi ayrıntılarla uğraşmayıp sadece gezdiğiniz yerlere odaklanma şansı da sunar. Mürettebat yemeklerinizi hazırlayıp belirlenen saatlerde size servis eder. Size düşen ise sadece keyif sürmek ve denizde olduğunuzu akıldan çıkartmadan bazı küçük kurallara uymak. Denizde koşullar her an değişebilir, bu yüzden kaptanınızın bazen hava koşullarına göre rotada ufak değişiklikler yapabileceğini hesaba katmalı, yağmur ya da fırtına gibi koşullarda giyebileceğiniz bir iki yedek kıyafet getirmeli, denizde kaynakların kısıtlı olduğunu kabul ederek su tüketiminizi buna göre yapmalısınız.

Mürettebatlı motor yat kiralama ve tekne tatili olanağının yanı sıra çeşitli etkinlikleriniz için de yat kiralayabilirsiniz. Dilerseniz mürettebatsız olarak kiralama da yapılır. Siz ve beraberinizdekilerin en rahat edeceği, en uygun yatı seçtiğiniz ve bazı ufak ayrıntılara dikkat ettiğiniz sürece denizde olmanın müthiş hazzını doya doya yaşayabilirsiniz.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres