Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk gün batımını en iyi şekilde yaşamak, denizin ve doğanın keyfini sevdiklerinizle beraber en iyi şekilde çıkartmaktır. Şehrin kalabalığından, evinizin ve iş yerinizin dört duvarından kurtulup mavi denizlerle buluşmaktır. . Balığın en lezzetlisini yiyebilmek, içkinin ve mezelerin keyfini çıkartmaktır. Sevdiklerinizle ve arkadaş guruplarınızla Ege Ve Akdeniz'in en güzel koylarında yeşil mavinin iç içe olduğu Tamamı el emeği olan geleneksel gulet yatlarıyla yapılan “Mavi Yolculuk”, Ege ve Akdeniz kıyılarına özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuk ’tan yana kullanmaktadır.

Mavi yolculuk rotaları ağırlıklı olarak Ege ve Akdeniz koylarını ve Yunan Adalarını kapsar. Günümüzde mavi turlar 16-40 metrelik gulet yat tipi ahşap teknelerle yapılmaktadır. Hava şartları iyi olduğu sürece yatlarda bulunan bulunan yelkenler açılır fakat genelde seyir motor gücüyle yapılır. Mavi yolculuk ta guletler genelde 2 ila 12 kabinlidir ve her odada özel duş tuvalet mevcuttur. Guletler klimasız ekonomik, klimalı standart, klimalı lüks ve klimalı de lüks rahat olmak üzere istenen kalite ve standardında özelliklere sahiptir. Kişi sayınıza ve bütçenize göre yat kiralama şansınız vardır.

Türkiye'ye özgü olan geleneksel gulet tipi teknelerle mavi yolculuklara eğlenceli bir tatil için yelken açmak sevdiklerinizle beraber ayrıcalıklı bir tatil biçimidir... Geçmişte geniş güverteleriyle balıkçılık ve taşımacılıkta kullanılan guletler günümüzde ise mavi yolculuk aracı olarak kullanılmaktadır. 

Özel turlar, kendi belirleyecekleri rotalar üzerinde özgü mavi yolculuk gulet kiralama yapmak isteyen aileler ve arkadaş grupları için ideal bir seçim. 4-32 kişilik bir grupsanız, size uygun bir tekneyi, bir veya birkaç haftalığına, yemekli veya yemeksiz olarak kiralayabilirsiniz. Böyle bir kiralamada gezi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yapılıyor.

Özel grubunuz için tekne seçimini tamamlayıp servis türlerini kesinleştirdikten sonra ( klima, jet ski, windsurf gibi ekstra aksesuarlardan faydalanmak isteyenler bu istekleri firmamıza bildirmeli ) sıra rotanızı belirlemeye geliyor. Rotayı ve charter periyodunuz içindeki seyir planını oluştururken, çıkış ve varış limanınızı da belirlemeniz gerekiyor. Rotanızı belirledikten sonra, kaptanınızla birlikte günlük seyir planlarınızı grubunuzun isteğine göre ayarlayabilirsiniz. Yemek için iki seçeneğiniz var. Dilerseniz, yat kiralama süresince kullanacağınız kumanyanızı ve içeceklerinizi beraberinizde getirebilir ve teknedeki aşçıya yemeklerinizi hazırlatabilirsiniz. Dilerseniz daha önceden belirlenmiş teknedeki menülerden faydalana bilirsiniz...

Mavi yolculuk Turlarımız genelde 1 hafta Cumartesi'den Cumartesi'ye 1 veya 2 hafta şeklindedir.. 4 veya 5 gün mavi yolculuk turu yapmak isterseniz lütfen bizimle paylaşın mutlaka sizin için seçeneklerimiz vardır.

Çok sayıda Mavi Yolculuk alternatifi var. Her keseye ve zevke uygun seçenekler arasından kendinize uygun olan birini mutlaka buluyorsunuz. Tercihleriniz doğrultusuna firmamızdan kiraladığınız mavi yolculuk turu tekneleriyle kendi belirleyeceğiniz özel bir rotada Ege ve Akdeniz’in güzelliklerini yaşayabileceğiniz gibi, değişik ülke insanlarını ve kültürleri görüp yasaya bilirsiniz

Mavi Yolculuk
  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres