Marmaris Yat Kiralama

Ege Adaları ve Rodos’a açılan bir kapı niteliğindeki Marmaris yat kiralama yoluyla keşfetmek için çok uygun bir yöredir. Yöredeki birbirinden güzel koylara mavi tur yolculuğu yaparak ulaşabilir, denizin, doğanın ve tarihin tadını çıkartabilirsiniz. Turunç Koyu, Kumlubük Koyu, Cennet Adası, Saranda Koyu, Çiftlik Koyu, Boncuk Koyu, Ovabükü Koyu, Hayıtbükü Koyu, Palamutbükü Koyu, Ekincik, Bozukkale, Bozburun, Selimiye, Orhaniye, Bencik, Dirsek bükü, Serçe limanı gibi Datça ve Bozburun yarımadalarının en güzel köşeleri Marmaris’ten denize açılarak gezilip görülebilir. Sakinlik ve huzur arayan ama bunu ararken eğlenceden de vazgeçmeyen gezginlerin ve tatilcilerin bir numaralı tercihi Marmaris’in mavi turları.

Marmaris sahilleri, turunç, sığla ve çam kokulu yeşilin, turkuaz mavisi deniz, sımsıcak güneş ve incecik kumlarla buluştuğu birer cennet köşesidir. Bölgedeki tüm turizm beldelerine hizmet veren Dalaman Havalimanı’na sadece 1 saat uzaklıkta bulunan Marmaris, doğal güzelliklerinin yanı sıra pek çok kültürel ve tarihi zenginliğe de sahiptir. Physkos antik kenti ve başka pek çok ören yeri Marmaris yakınlarında yer alır.

Dalyan Yachting size Marmaris ve çevresindeki kıyıları en konforlu koşullarda, tecrübeli ve profesyonel bir ekip önderliğinde gezme imkanı sağlar. Marmaris yat kiralama konusunda en iyi acente olan firmamız size pek çok farklı yat ve rota seçeneği sunar. Ekonomik, standart, lüks ve mega yat filolarımız grubunuzun büyüklüğüne ve beklentilerinize göre hizmetinizdedir. Marmaris başlangıçlı rotalarımız Marmaris, 1 haftalık Marmaris – Dalyan – Göcek – Marmaris, 1 haftalık Marmaris – Güney Yunan Adaları – Marmaris, 1 haftalık Marmaris – Datça – Marmaris, 3 haftalık Marmaris – Kekova – Marmaris, 2 haftalık Marmaris – Türkbükü – Marmaris ve 2 haftalık Marmaris – Santorini – Marmaris gibi pek çok farklı seçenek içerir.

Marmaris yat kiralama seçeneği ile hayatınızın tatilini yaşayabilir, birbirinden güzel koylarda ailenizle tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Mavi Yolculuk yaparken değişik yerler görmek için sürekli taşıt değiştirmeniz ve bavul toplamanız gerekmez, deniz yoluyla en bakir koyları görebilir, içeceğinizi yudumlayarak ve güvertede yıldızları izleyerek huzur içinde bir tatil geçirebilirsiniz. Dalyan Yachting size Akdeniz’de unutulmaz bir deneyim yaşatmak için yanınızda.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres