Hakkımızda

dalyanyachting.com, Tezcan Tur. Taş. Emlak Tarım Ür. San. Ve Tic. Ltd. Şti.'ye ait bir markadır. Firmamız A grubu 7552 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Tengri Travel'dır.  Markamızın yat kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.dalyanyachting.com internet sitesidir.  

dalyanyachting.com, TENGRI TRAVEL ‘ın online mavi yolculuk ve yat kiralama hizmetlerinin satışı yaptığı tamamen yasal bir web sitesidir.

1989 yılında Muğla'nın Dalyan beldesinde konaklama ve taşımacılıkla turizmi ile başladığımız ve daha sonralarında Ege ve Akdeniz bölgelerinde gelişen turizmle 2004 yılından itibaren bünyesine Mavi Yolculuk Turları, Özel yat Kiralama, Tekne Turları, Emlak Gayri Menkul, Villa Kiralama, Araç kiralamayı katmış ve bölgenin en güçlü temsilcilerinden biri olmuştur. Sektörlerinde uzman kadrosuyla geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

Firmamız merkezini mavi yolculuk turlarının durak yeri olan Dalyan'a kurarak siz değerli misafirlerimize tamamı el yapımı olan dünyanın en kaliteli gulet yatlarının inşa edildiği Marmaris, Bodrum, Fethiye ve Göcek'te 7/24 hizmet vermekte olup konum itibariyle Antalya'dan Çeşme'ye kadar başlangıç ve bitiş limanlarına yakın olma avantajını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Bununla birlikte firmamız Bodrum Yarımadası 'dan ve Marmaris'ten çok yakın olan Yunan Adalarına kaliteli ve başarılı mavi yolculuk turları düzenlemektedir

Şirket Ünvanı: Tezcan Tur. Taş. Emlak Tarım Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti

Web sayfası: https://www.dalyanyachting.com

Seyahat Acentası Adı: Tengri Travel

Türsab Belge Numarası: A-7552

Ticaret Sicil No: Muğla Ortaca 1756

Şirket Yetkili: Gürkan Tezcan

Adres : Dalyan Mahallesi No 79 Dalyan/Ortaca/Muğla

Telefon: 0252 284 49 88

Mobil Telefon: 0530 409 63 25

Elektronik İletişim Adresi: [email protected]

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres