Göcek Yat Kiralama

Göcek nefis doğası ve sahilleriyle her göreni kendisine hayran bırakan bir yöre. Bölgedeki tüm turizm beldelerine hizmet veren Dalaman Havalimanı’na sadece 35 km. uzaklıkta bulunan Göcek, doğal güzelliklerinin yanı sıra pek çok kültürel ve tarihi zenginliğe de sahiptir. Göcek çevresinde Cadianda, Tlos, Caunos gibi pek çok ören yeri vardır vardır. Antik Likya medeniyetinin nadide köşelerinden birisi olan Göcek bakir ve korunaklı koylarıyla ziyaretçilerini büyüler. 

Türk Rivierası’nın en güzel doğasına sahip göcek yat kiralama yoluyla keşfetmek için çok uygun bir yöredir. Yöredeki birbirinden güzel koylara mavi tur yolculuğu yaparak ulaşabilir, denizin, doğanın ve tarihin tadını çıkartabilirsiniz. Günlüklü koyu, Katrancı koyu, Sarıgerme, Yassıca adalar, Göcek adası, Zeytinli ada, Tersane adası, Domuz adası, Hamam koyu, Taşyaka koyu, Göbün koyu, Ayten koyu, Sarsala koyu, Yavansu koyu, Sıralı bük limanı,  Osman Ağa koyu, At bükü, Günlüklü koy, Boynuz bükü, Kille bükü gibi en güzel köşeleri Göcek’den denize açılarak gezip görebilirsiniz. Sakinlik ve huzur arayan ama bunu ararken eğlenceden de vazgeçmeyen gezginlerin ve tatilcilerin bir numaralı tercihi Göcek’in mavi turları.

Dalyan Yachting size Göcek ve çevresindeki kıyıları en konforlu koşullarda, tecrübeli ve profesyonel bir ekip önderliğinde gezme imkanı sağlar. Göcek yat kiralama konusunda en iyi acente olan firmamız size pek çok farklı yat ve rota seçeneği sunar. Ekonomik, standart, lüks ve mega yat filolarımız grubunuzun büyüklüğüne ve beklentilerinize göre hizmetinizdedir. Göcek başlangıçlı Göcek – Fethiye – Göcek rotamızda Göcek 12 Adalar ve Fethiye Ölüdeniz’in güzelliklerini görebilirsiniz. Marmaris - Kekova – Marmaris ve Marmaris - Dalyan - Göcek – Marmaris rotalarımızda da Göcek ve çevresi görülebilmektedir.

Göcek tekne kiralama seçeneği ile hayatınızın tatilini yaşayabilir, birbirinden güzel koylarda ailenizle tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Mavi tur yaparken değişik yerler görmek için sürekli taşıt değiştirmeniz ve bavul toplamanız gerekmez, deniz yoluyla en bakir koyları görebilir, içeceğinizi yudumlayarak ve güvertede yıldızları izleyerek huzur içinde bir tatil geçirebilirsiniz. Dalyan Yachting size Akdeniz’de unutulmaz bir deneyim yaşatmak için yanınızda.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres