Fethiye Yat Kiralama

Fethiye her yıl yüz binlerce turistin akın ettiği, plajları, doğası, tarihiyle Türk Rivierası’nın göz bebeği bir yöre. Bölgedeki tüm turizm beldelerine hizmet veren Dalaman Havalimanı’na sadece 50 km. uzaklıkta bulunan Fethiye, doğal güzelliklerinin yanı sıra pek çok kültürel ve tarihi zenginliğe de sahiptir. Fethiye çevresinde Letoon antik kenti, Arsada antik kenti, Patara antik kenti, Telmessos antik kenti, Tlos antik kenti, Kral Amyntas’ın Mezarı gibi pek çok ören yeri vardır. Terk edilmiş bir Rum köyü olan Kayaköy de Fethiye yakınlarında yer alır.

Türk Rivierası’nın en yerlerinden birisi olan Fethiye gulet kiralama yoluyla keşfetmek için çok uygun bir yöredir. Yöredeki birbirinden güzel koylara mavi tur yolculuğu yaparak ulaşabilir, denizin, doğanın ve tarihin tadını çıkartabilirsiniz. Ölüdeniz, Belcekız, Kıdırak, Kelebekler Vadisi, Kabak koyu, Gemili koyu, 12 ada, Oyuktepe koyları, Aksazlar koyu, Katrancı, Günlüklü gibi en güzel köşeleri Fethiye’den denize açılarak gezip görebilirsiniz. Sakinlik ve huzur arayan ama bunu ararken eğlenceden de vazgeçmeyen gezginlerin ve tatilcilerin bir numaralı tercihi Fethiye’nin mavi turları.

Dalyan Yachting size Fethiye ve çevresindeki kıyıları en konforlu koşullarda, tecrübeli ve profesyonel bir ekip önderliğinde gezme imkanı sağlar. Acentemiz dilerseniz Dalaman Havalimanı’ndan transfer hizmetleri de vermektedir. Fethiye yat kiralama konusunda en iyi acente olan firmamız size pek çok farklı yat ve rota seçeneği sunar. Ekonomik, standart, lüks ve mega yat filolarımız grubunuzun büyüklüğüne ve beklentilerinize göre hizmetinizdedir. Fethiye başlangıçlı 1 haftalık Fethiye – Kekova – Fethiye turumuzda Ölüdeniz, Kaş, Kekova, Simena, Demre, Kelebekler Vadisi gibi birbirinden güzel yerleri görebilirsiniz. Diğer mavi tur rotalarımızda da Fethiye ve Ölüdeniz önemli duraklardandır.

Fethiye tekne kiralama seçeneği ile hayatınızın tatilini yaşayabilir, birbirinden güzel koylarda ailenizle tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Mavi tur yaparken değişik yerler görmek için sürekli taşıt değiştirmeniz ve bavul toplamanız gerekmez, deniz yoluyla en bakir koyları görebilir, içeceğinizi yudumlayarak ve güvertede yıldızları izleyerek huzur içinde bir tatil geçirebilirsiniz. Dalyan Yachting size Akdeniz’de unutulmaz bir deneyim yaşatmak için yanınızda.

Bu sitede online ödeme sistemi vardır

Visa-master
Security

Ödemeleriniz 256-bit ssl sertifikası ile korunmaktadır.

Döviz Kurları
$: 5,7630-5,7734
€: 6,5476-6,5594
£: 7,2939-7,3319
Türsab
  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres