Fethiye Gulet Kiralama

Fethiyenin muhteşem doğası ve iklimine gönül vermiş kişileriz. Bu nedenle, tatilini Fethiyede geçirmek isteyen veya Fethiyeye taşınmak isteyenleri bilgilendirmek için bu sayfaları hazırladık. Onlarca koyu ve plajı ile Fethiye, Ege ve Akdenizin kesiştiği bölgenin sıcaklığını hissettiriyor.

Tarihi, denizi, yaşam biçimi ve doğa güzellikleri ile sizler tarafından keşfedilmesini bekleyen Fethiye, kültürel zenginliği, doğal güzellikleri ve coğrafyası ile hızla gelişen bir bölge. Fethiyenin doğasını gezerken, çam ağaçları, dağları, turkuvaz denizi, inanılmaz manzaralar sunuyor. Fethiyenin sokaklarında dahi tarihin izlerine rastlamak mümkün. Yol üzerinde, Belediye bahçesinde tarihi mezar taşlarını görebilirsiniz.

Burada herkesin zevkine göre bir tatil seçeneği bulunuyor. Deniz, kum, güneş üçgenin dışına çıkıp, tarih, eğlence ve sınırsız spor aktiviteleriyle, Fethiye'nin ne kadar farklı bir yer olduğunu hemen anlamak mümkün. Birbirinden güzel onlarca koyu ve plajı ile Fethiye sizlere hem deniz, hem kum, hemde güneş üçlüsünün ayrıcalığını yaşatırken, aynı zamanda kültürel zenginliği ve tarihi yapısı ile, gelen misafirleri adeta büyülemekte.

Burada herkesin zevkine göre mavi tur tatil seçeneği bulunduğu gibi, bütcesine göre gulet kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Bu açıdan koşullarınıza en uygun mavi tur şeklini bulabilmeniz gulet filomuzu inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı guletleri, diğerleri ile karşılaştırarak, kendinize en uygun tekne modelini kolayca bulabilirsiniz. fethiye yat kiralama gulet kiralama

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres