Bodrum Yat kiralama

Bodrum Yat Kiralama  ; ailesi ile ya da arkadaş grubu ile özel "Mavi Yolculuk" yapmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir tatil seçeneğidir. Mürettebatlı yatlarımızdan birisini kiralayabilir ve özel yat kiralama nın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bodrum sahilleri, beyaz evleriyle şirin mimarinin, turunçgil ağaçlarının, turkuaz mavisi deniz, sımsıcak güneş ve incecik kumlarla buluştuğu birer cennet köşesidir. Bölgedeki tüm turizm beldelerine hizmet veren Bodrum Milas Havalimanı’na sadece 32 km. uzaklıkta bulunan Bodrum, doğal güzelliklerinin yanı sıra pek çok kültürel ve tarihi zenginliğe de sahiptir. Bodrum ve çevresinde Bodrum kalesi, Mausoleion Açık Hava Müzesi, Gümüşlük’teki Myndos antik kenti gibi pek çok tarihi eser vardır.

Türk turizminin en önemli merkezlerinden birisi niteliğindeki Bodrum yat kiralama yoluyla keşfetmek için çok uygun bir yöredir. Yöredeki birbirinden güzel koylara mavi tur yolculuğu yaparak ulaşabilir, denizin, doğanın ve tarihin tadını çıkartabilirsiniz. Bardakçı koyu, Akvaryum, Gümbet, Bitez, Kargı koyu, Karaincir, Akyarlar burnu, Yalıkavak, Tilkicik koyu, Türkbükü, Torba, Yalıköy, Salih adası, Bargilya gibi en güzel köşeleri Bodrum’dan denize açılarak gezip görebilirsiniz. Sakinlik ve huzur arayan ama bunu ararken eğlenceden de vazgeçmeyen gezginlerin ve tatilcilerin bir numaralı tercihi Bodrum’un mavi turları.

Dalyan Yachting size Bodrum ve çevresindeki kıyıları en konforlu koşullarda, tecrübeli ve profesyonel bir ekip önderliğinde gezme imkanı sağlar. Bodrum yat kiralama konusunda en iyi acente olan firmamız size pek çok farklı yat ve rota seçeneği sunar. Standart, lüks , Delüks ve mega yat filolarımız grubunuzun büyüklüğüne ve beklentilerinize göre hizmetinizdedir. Bodrum başlangıçlı rotalarımız Bodrum - Gökova - Bodrum (1 hafta), Bodrum - Datça - Hisarönü - Bodrum (1 hafta), Bodrum – Güney Yunan Adaları (Kos, Simi, Nisiros, Rodos) – Bodrum (1 hafta), Bodrum – Kuzey Yunan Adaları (Kos, Pserimos, Leros, Patmos, Lipsos, Kalymnos) – Bodrum (1 hafta) gibi pek çok farklı seçenek içerir.

Bodrum Yat Kiralama seçeneği ile hayatınızın tatilini yaşayabilir, birbirinden güzel koylarda ailenizle tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Mavi tur yaparken değişik yerler görmek için sürekli taşıt değiştirmeniz ve bavul toplamanız gerekmez, deniz yoluyla en bakir koyları görebilir, içeceğinizi yudumlayarak ve güvertede yıldızları izleyerek huzur içinde bir tatil geçirebilirsiniz. Dalyan Yachting size Akdeniz’de unutulmaz bir deneyim yaşatmak için yanınızda.

Bu sitede online ödeme sistemi vardır

Visa-master
Security

Ödemeleriniz 256-bit ssl sertifikası ile korunmaktadır.

Döviz Kurları
$: 6,1252-6,1362
€: 6,8227-6,8350
£: 7,7226-7,7628
Türsab
  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres