Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum, Türkbükü, Yalıkavak, Gümbet, Bitez, Yalıkavak ve Ortakent çıkışlı günübirlik tekne turları kişiye ve gruplara özel tekne tur programları-özel geziler-mehtap turları ile Bodrum koylarında, kişiye ve gruplara tekne kiralama.

Türkiye’de ziyaretçi potansiyeli en yüksek tatil beldelerinden biri olan Bodrum, yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Bodrum yalnızca yaz aylarında değil, bahar ve son baharda da pek çok insanın uğrak duraklarından birisidir. Bahar aylarında bunaltmayan tatlı bir sıcakla yaza merhaba diyebilir, sonbahar aylarında ise zefir adı verilen rüzgarın serin esintisi eşliğinde son yaz tatilinizi gulet kiralama ile yapabilirsiniz.

Bodrum’da tatil yapmaya karar verdiyseniz pek çok seçeneğiniz vardır; lüks otellerde konaklayabilir, beach’lerde güneşlenebilir, uçsuz bucaksız görünen deniz ve gökyüzünü izleyebilir, su altı dünyasını keşfedebilir, tarihi kalıntıları, müzeleri ve alışveriş merkezlerini gezebilir ve hareketli gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise mavi turdur. Bodrum mavi yolculuk tatili, eşsiz güzellikte olan koylarını keşfetmek ve deniz, kum ve güneş üçlüsünü en iyi şekilde yaşamak isteyenler için oldukça ideal bir tatil seçeneğidir.

Bodrum gulet kiralama günlük ve haftalık tur ve gezi programları hakkında lütfen bizimle iletişime geçin.Bodrum yat kiralama.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres