Kiralık Gulet Bodrum

Bodrum, Türkiye'ye özgü bir tatil ve turizm türü olan Mavi Yolculuk ve Mavi Tur'un doğduğu yerdir. Bodrum'dan çıkışlı ve Ege-Akdeniz kıyılarını kapsayan bu tekne turları yaz tatilinde farklı ve eğlenceli bir başka alternatif. Bodrum'da mavi yolculuk ve gulet kiralama sezonu genelde Mayıs ayının başında başlayıp Ekim ayının sonuna kadar devam etmektedir. Pek çok farklı rota ve pek çok tekne kategorisi mevcut. 

En popüler olan Mavi Yolculuk ve Turlar Bodrum'dan Gökova körfezine doğru rota belirleyen turlar. Bodrum, Gökova, Göcek ve Antalya'ya uzanan çeşitli rotalar arasında seçim yapmak sizlere kalmış. Web sitemizde en uygun Bodrum gulet kiralama fiyatlarını bulabilrisiniz.

Bodrum çıkışlı mavi turlarda Karaada, Kargacık Bükü, Pabuç Burnu, Kargı Adası, Alakışla ve Çökertme gezilen en popüler yerler arasında. Bununla beraber Küçük Çatı, Büyük Çatı, Yedi Adalar, Longöz, Değirmen Bükü ve Karacasöğüt gibi denizi berrak ve aağaçlıklı koylar Mavi Yolculuğun diğer önemli ve popüler durakları arasında yer almaktadır. Doğal güzelliklerin yanı sıra Sedir Adası, Keramos Antik Kenti ve Yedi Adalar gibi tarihsel mekanlar da ziyaret edilmektedir.

Gruplar oluşturularak ve geleneksel Türk yapımı guletlerle yapılan Bodrum mavi yolculuk turu genellikle 1 ila 2 hafta sürmektedir. Bu geleneksel tekneler, tamamen ahşap yapılarıyla kendine özgü bir estetiğe sahiptir.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres