Balayı Yat Turu

Evliliğinizi, romantik bir mavi yolculuk balayı ile başlatmaktan daha iyi bir fikir olabilir mi?
 
Berrak sular, sıcakkanlı insanlar, Akdeniz mutfağı ve masmavi gökyüzü.. Hayalinizdeki balayını gerçekleştirmek için bir araya gelen güneş, deniz, tarih ve yolculuk: Egzotik ve gizemli, Türkiye balayınızda keşfetmek için ideal ülke, hatta ikinci balayı için de!
 
Kendinizi ve eşinizi saklı koyları, muhteşem sahilleri, fantastik restoranları ve tarihi harabeleri keşfedebileceğiniz, muhteşem bir yatta hayal edin. Muhteşem bir ekip size hizmet edip şımartırken siz rahatlayıp yüzebilir, muhteşem güneş batışlarının keyfini çıkarabilirsiniz: Ayrıca ekibimiz bu en özel yolculuğunuzda ihtiyacınız olan bütün mahremiyete sahip olmanızı sağlayacaktır.
 
Olağanüstü kıyıları sadece size özel yatınızla özel yat kiralama yahut sabit rotalı bir guletten bir kabin kiralayarak yat kabin kiralama) keşfedebilirsiniz: Her iki şekilde de odanız rüyalarınızdaki tatili geçirebilmeniz için özel olarak dekore edilecektir: Her gece odanıza şampanya, çikolata ve taze meyveler gönderilecek, mükemmel balayı atmosferini yaratmak için taze güller her daim hazır bulundurulacaktır.
  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres