Astypalaia

Astypalea Atina, Pire ve Kos 23 seamiles 117 seamiles olduğunu. Astypalea güney doğusunda Ege de Adalar'ın aittir.

Astypalea kıyıları güzel koyları ve plajları ile kayalık ve vahşi. Adanın şekli iki bölümü bağlayan bir şerit sadece 10 m genişliğe kadar ortasında bir yumurta zamanlayıcı daralma benzer.

Bu şerit böler 'Steno "olarak da bilinir Astypalea Doğu Mesa Nisi (orta ada) ve Batı 'EKSO Nisi' (dış ada) içine. Aziz Kyriaki, Kounoup ve hoş bir yüzme plaj Koutsomytis adanmış bir kilise vardır Hondro, Ligno, Aghia Kyriaki: güneydoğusunda için birkaç küçük adalar vardır.

Gece Hayatı: Skala, Kariye, Livadia ve Maltezana barlar ve diskolar bir çift bulacaksınız. Gece hayatı oldukça çeşitlidir, ama çok vahşi değil.

Gıda: Adada birçok tavernası vardır. Birçok halk tatlılar da vardır. "Poungia" (Kopanisti peynir ve bal üretilen peynir pasta), konserve meyveler (ayva, incir, turunç, bergamot portakal), cirolar, "rantista" (mercimek ince taneli hamur ve sirke ile pişmiş), asma, lahana dolması yaprakları veya kabak çiçekleri gibi "ladotyri", "myzithra", "chlori", "xyalina" denilen yoğurt bir tür, spagetti ile ıstakoz, ahtapot topları, balık gibi çeşitli yöresel peynirler, keçi pirinç, karaciğer ile doldurulmuş ince kıyılmış olarak bilinen baharatlarla pişirilmiş '"chlori' peynir ve safran olarak bilinen turta 'lambropittes lambrianos ile" kitrinokouloura ", sarı ekmek ruloları"'.

Ziyaretçileri karşılamak için kiralamak otel, oda ve daireler vardır. Adanın büyüleyici doğal peyzaj içinde yer alan tüm olanaklara sahip bir kamp vardır. Bu Marmari B. altındadır.

Rüzgar sörfü hayranları gerçekten onlar adada aradığınızı bulabilirsiniz ederken kendi sularında balık çeşitliliği ve miktarı için benzersiz olduğundan Astypalea balıkçılık her türlü severler için ideal bir yerdir. Yunan adalarında gulet kiralama.

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres